Żaneta Krysińska

Od kiedy pamięta, zawsze ciagnęło ją w stronę tańca, śpiewu i teatru. Jako mała dziewczynka zaczynała w zespole wokalno-tanecznym Tintilo, gdzie poznawała tajniki i rozwijała artystyczną duszę. Dzięki temu zaciekawił ją świat mody, dziennikarstwa, poezji, filmu i scena wydarzeń kulturalnych. Taniec, przeplatał się na różnych etapach jej życia. Najbardziej zaintrygowal ja taniec towarzyski, z którego szczególnie pokochała rumbę, cza-czę, passo doble i walca. Uwielbia ich charakter, zmysłowość i emocje, które im towarzyszą. Poszerzając swoje umiejetności /pasje występowała, w zespole jazzowo-hip-hopowym, gdzie na nowo zainteresował ją taniec grupowy. To zaskutkowało udziałem w zespole cheerleaderek, gdzie współtworzyła choreografię na pokazy i wydarzenia sportowe. Gimnastyka artystyczna, to miłość, którą odkryła zupełnie przypadkowo. Jej ciągłe kształtowanie świadomości ciała i rozwijanie możliwości fizycznych spowodowały, iż, figury akrobatyczne stały się czymś co wciąż ją fascynowało i motywowało do pracy. Tak nawiązał się kontakt z łyżwiarstwem figurowym, który był uzupełnieniem, a zarazem dopełnieniem akrobatyki.

Obecnie Żaneta całą swoją pasję kieruje na modern jive. Wraz z Pawłem zostali zwycięzcami zawodów UK Champs 2010 London, a także Blackpool 2010.

Jej życiowym mottem jest ”tak żyć, by nie żałować”, a taniec, jak stwierdza, napędza pozytywną energię i powoduje że - nie żałuje.. :) Uzyskała dyplom ukończenia studiów licencjackich Oxford Brooks na Wydziale Zarządzania Marketingu oraz Reklamy, poszerzyła swoją wiedzę w T.E.I w zakresie Environmental Engeneering oraz studiów Global Production Engeneering and Management na Politechnice Warszawskiej.