Pierwszy taniec

Szczególne miejsce zajmuje u nas "PIERWSZY TANIEC WESELNY". Taniec ten bowiem wprowadza tanecznym krokiem dwoje ludzi na nową drogę życia, którzy składając przysięgę małżenstwa, będą od tej pory ze sobą "na dobre i na złe". Jest on nieodłącznym elementem każdego wesela. Symbolizuje pierwsze wspólne kroki męża i żony na ich nowej drodze życia. Pan Młody zaprasza swoją żonę do pierwszego tańca, rozpoczynając tym samym zabawę weselną.

Mamy duże doświadczenie w przygotowaniu par do Pierwszego Tańca. Zwykle pracujemy z parami, którym zostaliśmy poleceni, więc poza osiągnięciami to najlepsze świadectwo, by zaufać naszym umiejętnościom i wiedzy związanej z tańcem m.in.ślubnym. Mamy świadomość jak wielkie wydarzenie będzie to w Państwa życiu i jak dużym przeżyciem będzie Pierwszy taniec.

Pomagamy w doborze muzyki, układamy choreografię i uczymy tak by narzeczeni wyglądali naturalnie w swoim "występie tanecznym". Zależy nam by pary, które wychodzą "spod naszej ręki" nie wyglądały sztucznie, nauczyły się tańczyć na całe życie a nie tylko układu ćwiczonego na dzień wesela.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i tytułom mistrzowskim! Przygotujemy wyjątkową, unikalną choreo-grafię, dobraną do Waszych umiejętności i preferencji. Pomożemy dobrać muzykę i sprawimy, że pewnym krokiem wejdziecie na weselną salę. Sprawimy, że zajęcia będą wspaniałym przeżyciem, a Wasza przygoda z tańcem nie skończy się wraz ze złożeniem instrumentów przez orkiestrę!